Продукти
Система програм призначена для вирішення широкого спектру задач автоматизації управління та обліку і дозволяє побудувати індивідуальну інформаційну систему, яка враховує задачі і особливості кожного підприємства.
При зміні вимог бізнесу і законодавства, прикладні рішення гнучко налаштовуються на нові умови, дозволяють легко збільшувати кількість користувачів. Наші прикладні рішення відрізняються швидкими темпами впровадження, в тому числі поетапно.
Всі ці переваги забезпечує прогресивна архітектура наших продуктів: єдина технологічна платформа і прикладні рішення на її основі. Відмінні якості такого підходу: гнучкість рішень, їх висока масштабність, можливість швидкого впровадження та ефективного супроводу.
Висока ступінь адаптації наших продуктів до умов конкретного підприємства поєднується з всіма перевагами масового перевіреного продукту: централізованим вдосконаленням технологій, оперативним внесенням змін, пов’язаних із законодавчою базою, потужної методологічної та технологічної підтримкою відомої фірми.

А також галузеві та спеціалізовані рішення для промисловості, торгівлі, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, страхових організацій, некомерційних організацій – комплексні інтегровані системи для автоматизації управління та обліку підприємства різного масштабу.

Заполните форму, и мы свяжемся с вами как можно быстрее: