Project Description

Наше підприємство успішно працює на ринку забезпечення аграрної сфери України з 2007 року. Ми займаємося прямою поставкою оригінальних запасних частин і устаткування до імпортної сільськогосподарської техніки, а також постачанням високоякісних аналогів різних виробників.

Усвідомивши потребу вітчизняних сільгоспвиробників в якісних і доступних запчастинах, наше підприємство взяло курс на виробництво власних аналогів, якість яких не поступається європейським. Ціна, можливість виробництва у великих кількостях, ефективна система збуту – все це значно економить витрати кінцевого споживача, тим самим ми активно працюємо в підтримку вітчизняного агробізнесу.

Освоєних технологій виробництва досить багато – лиття чавуну, дюралюмінію, гуми, пластику, поліуретану, металооброботка. Це вплинуло на зростання асортименту продукції, який налічує понад 1000 найменувань.

Основний напрямок діяльності – техніка та запчастини для посіву, збирання і обприскування кукурудзи, соняшнику, зернових культур.

З 2017 роки ми відкрили новий напрямок діяльності – продаж повнокомплектного причіпного і навісного устаткування для обробки грунту і посіву культур.

Раді представити техніку турецьких виробників. Сівалки точного висіву та зернові сівалки компанії Cansa. Розкидачі мінеральних добрив компанії KonLand.

Ми дбаємо про тих, хто працює на землі і знаємо, наскільки важлива їхня робота. А з 2013 року наші запчастини використовуються не тільки аграрії України, а й ближнього зарубіжжя.

Основна наша мета – розробка рішень для ефективного ведення сільського господарства.