Хмарні рішення

TuchaBit — це рішення для перенесення на хмарні сервери в Україні як окремих робочих додатків, так і всієї ІТ-інфраструктури компанії. Найчастіше клієнти розміщують у хмарі робочі місця або окремі програми (бухгалтерський облік, CRM тощо). Це гарантує цілодобовий доступ до важливих даних з будь-якого куточка світу.

Сервіс досить гнучкий і легко масштабується. Є віртуальні юніти, які складаються з фіксованої кількості включених до них ресурсів. Ви самі визначаєте, скільки таких юнітів має бути у сервері, додаєте та забираєте їх за потребою. Замовляєте будь-яку кількість серверів. Поєднуєте сервери в мережі. Без обмежень по трафіку.

Виберіть готове рішення

2 юніта

Оптимально для хостингу до 2 користувачів

657.90 ₴ / місяць

Юніти:2
CPU:1
RAM:2 ГБ
SSD:50 ГБ
Замовити зараз

5 юнітів

Оптимально для хостингу до 5 користувачів

1 546.07 ₴ / місяць

Юніти:5
CPU:2
RAM:5 ГБ
SSD:125 ГБ
Замовити зараз

8 юнітів

Оптимально для хостингу до 10 користувачів

2 434.23 ₴ / місяць

Юніти:8
CPU:4
RAM:8 ГБ
SSD:200 ГБ
Замовити зараз

20 юнітів

Оптимально для хостингу до 20 користувачів

5 986.89 ₴ / місяць

Юніти:20
CPU:8
RAM:20 ГБ
SSD:500 ГБ
Замовити зараз

Розширені можливості vps-хостингу

TuchaBit — це сервери збалансованої конфігурації за гарною ціною в Україні. VPS-сервер на базі SSD з майданчиками в Україні — відмінне рішення для переносу як всієї ІТ-інфраструктури у хмару, так і хостингу окремих робочих додатків (CRM- або ERP-системи, бухгалтерії тощо). Дані розміщуються в дата-центрі рівня Tier 3 і вище, а гарантована доступність сервісу складає 99,0%. Додаткову безпеку даних надають знімки системи (снапшоти) та можливість створювати резервні копії.

Хмарний сервер з багатомовною підтримкою

З VPS-сервером ви отримуєте не тільки надійне розміщення даних, але і багатомовну технічну підтримку. Наші фахівці на зв’язку 24×7, тому ви можете звертатися до нас у будь-який час. Серед способів зв’язку — телефон та e-mail, а завдяки наявності тікет-системи ви можете бути впевнені, що ваше звернення точно не залишиться без відповіді. І, звичайно, ми завжди готові допомогти в міграції вашого веб-проекту, програми або всієї ІТ-інфраструктури на хмарний сервер, якщо це потрібно.

Хмарний офіс і перенесення всієї IT-інфраструктури компанії

Відмовостійкість системи, високий рівень доступності сервісу надає зручну і стабільну роботу з окремими додатками та всім офісом, а розміщення даних на віддаленому сервері забезпечує надійність і можливість працювати онлайн з будь-якого куточка світу. Ми допоможемо вам перенести додаток або всю ІТ-інфраструктуру на віртуальний сервер у хмару TuchaBit.

Хостинг BAS у хмарі

Хостинг BAS у хмарі — це безпечне розміщення даних на віртуальних серверах в Україні, можливість доступу до них у будь-який час і зручність у роботі. Хмарний хостинг дозволяє легко працювати з бухгалтерією, наприклад, швидко додати нового співробітника до робочого середовища або заблокувати окремого користувача. А ще перенесення BAS у хмару допомагає зменшити витрати на ІТ-обладнання та облаштування робочих місць.

Для проектів на «Bitrix: Управління сайтом»

Сервіс TuchaBit також відкритий для хостингу проектів на базі платформи «Bitrix: Управління сайтом». Це означає, що ви можете розміщувати свої проекти та проекти своїх клієнтів на нашому українському майданчику за гарною ціною.