Image
Image
Image
Image
Image
Image

Молода та амбітна команда фахівців

Наша компанія входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, котрі використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизаціїї бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси “BAS”  та ін.

Наша місія – якісне покращення результативності бізнесу наших клієнтів, шляхом впровадження сучасних технологій. Наша основна задача – робота на результат і перевищування сподівань клієнтів, власників та персоналу компанії шляхом ведення етичного бізнесу та забезпечення високої якості послуг

Iнновації

Завдяки досвіду в сфері розробок та висококваліфікованому персоналу, ми стрімко розвиваємось в сучасної української IT індустрії. Ми уникаємо сліпого копіювання і з кожним роком покращуємо власний продукт.

Повага

Ми прагнемо звернути увагу на проблему кожного замовника. Чуйне відношення працівників до індивідуальних ситуацій допомогає нам збудувати міцні союзи з постійними клієнтами та краще розуміти потреби нових покупців.

Якість

Ми надаємо клієнтам тільки ті товари та послуги, які повністю відповідають або перевершують очікування клієнтів. Виявлення потреб і формування високих очікувань – ключовий напрямок руху нашої команди.
Image
Image

Різноманітність варіантів підтримки

Залежно від домовленостей і статусів обслуговування, ми можемо запропонувати різні опції і варіанти підтримки
  • Дистанційна цілодобова підтримка
  • Виїзди до клієнтів
  • Телефонні консультації
  • Відео конференції
  • Персональні знижки
  • Акційні пропозиції
  • Гарантійне обслуговування
  • Різні види оплати
Image
Image
Image
Image

З нами люди та компанії стають успішнішими та багатшими

Наша гордість – це кваліфіковані спеціалісти, які вміють та хочуть вирішувати поставлені Вами задачі по автоматизації. Ми отримали величезний досвід, стали справжніми професіоналами і навчилися розуміти Вас «з півслова».
В ході своєї роботи ми спостерігаємо за долями багатьох компаній і можемо відмітити, що успішними стають лише ті компанії, де керівництво приймає правильні та своєчасні управлінські рішення, які, в своїй більшості, основані на оперативному аналізі результатів зробленої роботи. Ми надали багатьом і допоможемо Вам отримати зручні інструменти для збору потрібної інформації, її обробки, а результати надамо в потрібному, зрозумілому Вам форматі. Особливість компанії в тому, що ми знаємо та дуже любимо свою роботу.